NanoRS – najlepszy sprzęt dla każdego gracza

Wygodne biurko

Lubisz spędzać czas w wirtualnych światach, pełnych przygód i niesamowitych doznań? Dzięki nam stworzysz wymarzone stanowisko, przy którym granie będzie kojarzyło się z wygodą i przyjemnością. Na początek proponujemy biurka komputerowe, łączące efektowny design z wygodą użytkowania. W ofercie mamy aż 3 modele (RS150, RS163 i RS120), różniące się wyglądem oraz rozmiarami, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Najdroższy model – RS163 – wyróżnia się uchwytem na kubek i słuchawki, a także podświetleniem LED, którego efekty można zmieniać.

Regulowane uchwyty

Jeśli mamy już biurko, warto zainwestować w uchwyt na monitor. Znajdziecie u nas kilka rozwiązań, w zależności od liczby ekranów. Dla jednego monitora dobrym rozwiązaniem będzie model RS110, charakteryzujący się nietuzinkowym designem, ale i możliwościami – z boku wbudowane są dwa porty USB 3.0, gniazdo na słuchawki oraz mikrofon. Jeśli wymagacie dużego zakresu regulacji, polecamy RS165, a dla dwóch monitorów RS887.

RS887

Efektowne podkładki

Dla każdego gracza nieodzowna jest także podkładka pod mysz – i na to jesteśmy w stanie zaradzić. Ceniącym klasykę do gustu powinna przypaść standardowa podkładka RS703, z antypoślizgowym spodem i estetycznym obszyciem. Entuzjaści efektownych gadżetów powinni być usatysfakcjonowani modelem RS705 z cieszącym oko podświetleniem LED. Wrażenie robią również jej rozmiary – 80 na 30 centymetrów, co zapewni precyzję i wygodę przy wielogodzinnych zmaganiach.

RS705

Stanowisko dla fanów motoryzacji

Mamy także coś dla miłośników gier wyścigowych. Składany stojak na kierownicę RS155 jest kompatybilny z większością najpopularniejszych kierownic (m.in. Logitech i Thrustmaster). Został wykonany z wytrzymałych materiałów i pozwala na płynną regulację. Natomiast dla największych maniaków czterech kółek mamy nie lada gratkę. RS702 i RS160 to kompletne stanowiska, składające się z wygodnego fotela, stojaka monitor/telewizor oraz uchwytów na kierownicę, pedały i drążek zmiany biegów.

RS702

Wszystkie produkty NanoRS znajdziecie pod tym linkiem.