News

Ochrona przed deszczem oraz upałem – najlepsze zacieniacze ogrodowe!
Czasem upał zaczyna bywa nieznośny, a cień staje się upragnionym schronieniem przed słonecznymi promieniami – możemy na to zaradzić. Nasze żagle ogrodowe ochronią zarówno przed gorącem, jak i deszczem. Odpowiednio rozmieszczone w ogrodzie przyniosą ulgę i chronią przed warunkami atmosferycznymi. Rzecz jasna...
Zadbaj o czystość w swoim otoczeniu!
Nie ma to jak czysty dom. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, czego potrzeba, by zapanować nad bałaganem.
Wielkanocne prezenty dla każdego!
Święta Wielkiej Nocy to czas kultywowania wielu ważnych tradycji, ale i chwila refleksji oraz szczerej radości, dzielonej z bliskimi. Nieodzownym elementem są także prezenty, cieszące niemal każdego, niezależnie od wieku. W Euroelectronics znajdziecie wiele pomysłów na podarunki oraz produkty, idealnie wpasowujące się...
Wyjątkowe produkty na Dzień Kobiet!
Zbliża się marzec, a wraz z nim jedno z najważniejszych świąt – Dzień Kobiet. W naszej ofercie znajdziecie wiele niesamowitych prezentów, jakimi można obdarować płeć piękną. Zapraszamy!
Pracujesz w domu? Mamy wszystko, czego potrzebujesz!
Home Office jest w dzisiejszych czasach popularną formą pracy, szczególnie gdy wystarczy nam do jej wykonywania komputer. W naszej ofercie znajdziesz wiele wysokiej jakości produktów, ułatwiających pracę w zaciszu domowym. Zapraszamy!
Powitaj Nowy Rok tanecznym krokiem!
Chcesz, aby zabawa sylwestrowa była niezapomniana? Lubisz śpiewać lub tańczyć w gronie najbliższych? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzeba do udanej imprezy!
Nadchodzi jesień!
Złota polska jesień pokoloruje niebawem nasz kraj, przypominając o ciągłych zmianach, zachodzących w życiu każdego z nas. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, idealnych na rzeczoną porę roku, aby jak najlepiej przygotować się na coraz krótsze, tudzież chłodniejsze dni, ale i na – przez wielu wyczekiwany – wysyp smacznych grzybów.
Najlepsze inhalatory dla całej rodziny!
W naszej ofercie znajdziecie najlepsze inhalatory/nebulizatory różnych marek oraz niezbędne akcesoria.
Grzejniki dla każdego – idealne na chłodne dni
W naszej ofercie można znaleźć przeróżne grzejniki, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Suszarki do grzybów – zachowaj smak i aromat na dłużej!
Chcesz zachować smak i aromat ulubionych potraw na dłużej? Lubisz kompoty lub suszone grzyby? Mamy dla Ciebie najlepsze na rynku suszarki do grzybów, warzyw i owoców.
Ochrona przed skwarem i deszczem – najlepsze zacieniacze ogrodowe!
Czasem upał zaczyna być nieznośny, więc cień staje się upragnionym schronieniem przed słonecznymi promieniami – możemy na to zaradzić!
Wentylatory na upalne dni – tylko najlepsze modele!
Upalne lato daje się nam wszystkim we znaki, więc staramy się uchronić przed wysoką temperaturą na różne sposoby. Jednym z najskuteczniejszych jest zastosowanie wentylatora.W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze modele wentylatorów najpopularniejszych producentów. Wentylatory kolumnowe, podłogowe lub termowentylatory – do wyboru, do koloru. Klikając...
Broń przeciw owadom – najlepsze preparaty w Euroelectronics
Lato w pełni, więc wszelkie owady są niezwykle aktywne. Niektóre z nich mogą być groźne dla naszego zdrowia – w szczególności komary oraz kleszcze, roznoszące różne choroby. Z naszymi produktami będziecie bezpieczni.
Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka – tylko w Euroelectronics
Dzień dziecka już niebawem, warto więc rozejrzeć się za odpowiednimi podarunkami dla naszych pociech.  Znajdziecie u nas wiele świetnych prezentów, o jakich marzą dzieciaki – zarówno te rozbudzające wyobraźnię oraz dostarczające masę frajdy, jak i te rozwijające kreatywność tudzież poszerzające wiedzę.
Majowe szaleństwo w Euroelectronics – przywitaj słońce z nami
U nas znajdziesz niemal wszystko, czego potrzebujesz, by odpocząć na świeżym powietrzu. Od mebli i żagli ogrodowych, po grille oraz lodówki turystyczne.
Wielkanocne prezenty dla każdego
Święta Wielkiej Nocy to czas kultywowania wielu ważnych tradycji, ale i chwila refleksji oraz szczerej radości, dzielonej z bliskimi. Nieodzownym elementem są także prezenty, cieszące niemal każdego, niezależnie od wieku. W Euroelectronics znajdziecie wiele pomysłów na podarunki oraz produkty, idealnie...
Najlepsze uchwyty do telewizorów w najlepszych cenach
Kupiłeś nowy telewizor i szukasz odpowiedniego uchwytu? W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie, mamy bowiem bogatą ofertę i jesteśmy jednym z liderów sprzedaży uchwytów w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie, dobra cena, a przy tym wysoka jakość materiałów i przemyślane projekty wyróżniają nas na tle konkurencji.
Magiczne Walentynki z Euroelectronics
Święto zakochanych to szczególny dzień, który możemy uczcić z ukochaną osobą w magiczny sposób. Z naszymi produktami Walentynki mogą stać się jeszcze lepsze, mamy bowiem kilka ciekawych propozycji, mogących niewymownie wpłynąć na nastrój planowanej randki. Odpowiedni klimat Na odpowiednią atmosferę...
Nowy rok – nowy ja!
Chyba każdy z nas z początkiem nowego roku wyznacza sobie jakieś noworoczne postanowienia, wszak nowy rok, to nowy początek i dobry czas na wdrożenie w życie ambitnych planów. My pomożemy Wam zrealizować część z nich, która związana jest z zadbaniem...
Moc świątecznych prezentów
Święta to wspaniały czas, który spędzamy z bliskimi i obdarowujemy się prezentami. Jeśli szukacie pomysłów na wspaniałe podarunki, chętnie pomożemy. W naszej ofercie znajdziecie odpowiednie produkty dla osób w różnym wieku.
Oszczędzaj energię i płać niższe rachunki
Ceny w naszym kraju rosną z dnia na dzień – w kość dają nam w szczególności rachunki za energię.