Nadchodzi jesień!

Złota polska jesień pokoloruje niebawem nasz kraj, przypominając o ciągłych zmianach, zachodzących w życiu każdego z nas. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, idealnych na rzeczoną porę roku, aby jak najlepiej przygotować się na coraz krótsze, tudzież chłodniejsze dni, ale i na – przez wielu wyczekiwany – wysyp smacznych grzybów.

Z nami nie zmarzniesz

Nie lubisz zimnych, deszczowych wieczorów, wysysających z człowieka energię i dobre samopoczucie? Warto więc pomyśleć o grzejnikach, które nie tylko ocieplą atmosferę, ale mogą się również okazać miłą dla oka ozdobą. W ofercie mamy eleganckie grzejniki ścienne (TRIO), ale i tradycyjne panele grzewcze (MCE517), które postawimy na podłodze w dogodnym miejscu.Bezpieczeństwo w ciemne wieczory

Jeśli lubisz aktywnie spędzać, również w późnych godzinach, warto zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. Pomogą w tym, chociażby nasze szelki (MCE425), dzięki którym będziecie widoczni w każdych warunkach. Jeśli jesteście rowerzystami, to również mamy coś odpowiedniego w postaci wysokiej jakości lamp rowerowych (MCE312).

Coś dla miłośników grzybów

Wyczekujecie corocznego wysypu grzybów? Chcecie zachować swoje znaleziska w jak najlepszym stanie przez długi czas? Nasze suszarki mogą okazać się niezastąpione! Mamy w ofercie różne modele – na każdą kieszeń i upodobania. Rzecz jasna rzeczone suszarki służą nie tylko do suszenia grzybów, ale i warzyw, ziół czy owoców. Wszystkie modele znajdziecie tutaj.