Najlepsze uchwyty do telewizorów w najlepszych cenach

Kupiłeś nowy telewizor i szukasz odpowiedniego uchwytu? W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie, mamy bowiem bogatą ofertę i jesteśmy jednym z liderów sprzedaży uchwytów w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie, dobra cena, a przy tym wysoka jakość materiałów i przemyślane projekty wyróżniają nas na tle konkurencji.

Uchwyty ścienne

Najpopularniejsze uchwyty to te mocowane do ściany – w zależności od gabarytów telewizora sprawdzają się różne modele. Dla mniejszych ekranów polecamy np. Maclean MC-501A  lub MC-741, natomiast dla większych telewizorów niezwykle popularny MC-781 oraz MC-605. Ten ostatni spodoba się przede wszystkim osobom, chcącym przymocować telewizora jak najbliżej ściany.

Uchwyt tv MC-781

Uchwyty sufitowe

Zdarza się, że nie mamy miejsca na ścianach lub wolimy montaż uchwytu na suficie, co daje wiele możliwości ustawienia ekranu i jego regulacji. Dla mniej wymagających proponujemy modele MC-504A  oraz MC-943. Natomiast dla entuzjastów nowych rozwiązań i technologii idealną opcją może okazać się MC-880. Rzeczony model wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, eleganckim wyglądem i – co najważniejsze – jest regulowany pilotem!

Uchwyt tv MC-880

Dla każdego coś dobrego

W naszym sklepie znajdziecie o wiele więcej uchwytów, a regularnie dodajemy do oferty nowe modele. Wszystkie dostępne sprawdzicie, klikając tutaj. Do uchwytów dodajemy komplet śrub do montażu oraz instrukcję obsługi w języku polskim. 

Uchwyt tv MC-741