Magiczne Walentynki z Euroelectronics

Święto zakochanych to szczególny dzień, który możemy uczcić z ukochaną osobą w magiczny sposób. Z naszymi produktami Walentynki mogą stać się jeszcze lepsze, mamy bowiem kilka ciekawych propozycji, mogących niewymownie wpłynąć na nastrój planowanej randki.

Odpowiedni klimat

Na odpowiednią atmosferę podczas romantycznego spotkania wpływa wiele czynników – jednym z nich jest zdecydowanie oświetlenie. Tradycjonaliści użyją świeczek, niemniej istnieją także nowocześniejsze rozwiązania, jak dekoracyjne lampy. Mamy kilka modeli lamp firmy Rabalux, wyróżniających się elegancją i efektowym wyglądem.

Rabalux Marshal


Dobra muzyka

Umiejętnie dobrana muzyka może zdziałać cuda, wywołując mimowolny uśmiech na twarzy lub zachęcając do tańca. Na takie okazje proponujemy nasz przenośny głośnik bluetooth Audiocore AC875, umożliwiający odtwarzanie piosenek wprost z naszego smartfona. Dzięki temu kontrolujemy playlistę według własnego uznania. Natomiast gdy jesteśmy w samochodzie, możemy skorzystać z wysokiej jakości transmitera bluetooth Audiocore AC820, aby przesyłać muzykę z telefonu do radioodtwarzacza.

AC875


Ciepło nie tylko w sercu

Jak można się rozluźnić, gdy doskwiera zimno, wysysające z nas całą energię? Na to także zaradzimy. W Euroelectronics znajdziesz różnego rodzaju grzejniki, zmieniające lodowate pomieszczenie w przytulny kącik, w sam raz na spotkanie dla dwojga. Wszystkie grzejniku znajdą Państwo klikający tutaj.

MCE536