Oszczędzaj energię i płać niższe rachunki

Licznik energii

Ceny w naszym kraju rosną z dnia na dzień – w kość dają nam w szczególności rachunki za energię. Warto więc pomyśleć o jej oszczędzaniu, w czym pomogą nasze produkty. Zacznijmy od liczników energii, pomocnych w kontrolowaniu jej zużycia. Proponujemy łatwy w użyciu i wielofunkcyjny licznik GreenBlue model GB202. Dzięki niemu – w mniejszym lub większym stopniu – podreperujemy domowy budżet.

GB202

Listwy zasilające

Przemyślanym zakupem będą też listwy zasilające z wyłącznikiem. Dzięki regularnemu wyłączaniu rzeczonej listwy (np. na noc lub wychodząc do pracy), zaoszczędzimy w skali roku niemałą kwotę. W ofercie mamy listwy z różną liczbą gniazd oraz długością przewodu, polecamy modele: MCE204, MCE10 oraz MCE11.

MCE204

Programatory

Na koniec przedstawiamy programatory, odcinające i przywracające napięcie w gniazdku. Dzięki czemu możemy sterować chociażby bojerem. Kupią Państwo u nas zarówno standardowe programatory wkładane do gniazdka (GB107), jak i takie na montowane na szynie (GB104). Wisienką na torcie jest bezapelacyjnie model sterowany bezprzewodowo (GB705). Wystarczy połączyć programator z domowym routerem, następnie będziemy ustawiać programy za pomocą aplikacji w telefonie z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do Internetu (np. z sieci komórkowej).

GB705