Nowy rok – nowy ja!

Chyba każdy z nas z początkiem nowego roku wyznacza sobie jakieś noworoczne postanowienia, wszak nowy rok, to nowy początek i dobry czas na wdrożenie w życie ambitnych planów. My pomożemy Wam zrealizować część z nich, która związana jest z zadbaniem o siebie.

Sport to zdrowie

Wśród najczęściej wybieranych aktywności, pozytywnie wpływających na nasze  zdrowie i samopoczucie są spacery tudzież bieganie na świeżym powietrzu. Chcąc kontrolować postępy i wyznaczać sobie nowe wyzwania, niezbędny może się okazać stosowny smartwatch. W naszej ofercie znajdą się odpowiednie modele, mierzące wykonane kroki, puls lub spalone kalorie.

PR-650 Smartband


Bezpieczeństwo to podstawa

Podczas wieczornych wojaży warto wyposażyć się w elementy ubioru, wyróżniające nas w ciemności. Dzięki temu zadbacie o swoje bezpieczeństwo i poczujecie się pewniej w miejscach, w których można natknąć się na szybkie pojazdy. Na takie okazje mamy dla Was uchwyty czołowe na telefon, mogący służyć jako latarka (Maclean MC-825) oraz szelki z podobnym uchwytem (Maclean MC-773). Taki komplet diametralnie zwiększy bezpieczeństwo, a także pozwoli na nagrywanie malowniczych widoków w piękne dni.
Szelki
A może rower?

Jeśli wolicie spalanie kalorii na dwóch kółkach, również istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo, w czym pomogą nasze latarki rowerowe. Modele MCE220 lub MCE175 pasują do większości kierownic i skutecznie oświetlają rozpościerającą się przed nami drogę. Ponadto drugi z wymienionych modeli ma zestawie ładowarkę akumulatorków.
Latarka
Zasłużony odpoczynek

Po intensywnym dniu warto solidnie odpocząć i zregenerować siły. Niezawodny w takim przypadku może okazać się inhalator, dotleniający organizm. Mamy w ofercie wiele modeli najwyższej próby, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Do tego dokupicie u nas niezbędne akcesoria jak np. maski lub nebulizatory.
Inhalator